Активатор для безаміачної освітлювальної олії Oil Classic та безаміачної освітлювальної пудри 9%, 500 мл
₴1,150.00
Активатор для освітлення волосся з чорною ікрою та кератином. Живить і відновлює структуру волосся, надає дзеркальний блиск та полегшує розчісування.
15 в наявності
Опис
Густий кремоподібний склад білого кольору без різкого запаху. Екстракт чорної ікри, що входить до складу активатора, містить вітаміни і мікроелементи, які дозволяють зміцнити коріння волосся, зупинити ламкість і посічення. Колаген має ефект склеювання, лусочки волосся починають прилягати одна до одної — волосся стає гладким і шовковистим, полегшується розчісування. Молекула кератину проникає вглиб волосся та покращує його зсередини, відновлюючи пошкоджену структуру.
Дія:
Особлива стабілізувальна формула активатора гарантує м’який процес освітлення.
Живить волосяні цибулини вітамінами та мікроелементами.
Надає волоссю дзеркального блиску та життєвої сили.
Відновлює пошкоджену структуру та полегшує розчісування.
Застосування:
Змішайте 1 частину пудри або олії з 2 частинами активатора (залежно від бажаного результату освітлення, виберіть відповідний відсоток активатора).
Ретельно перемішайте до однорідної маси.
Об’єм: 500 мл. Біла непрозора пляшка.
Складові:
Вода
Перекис водню
Екстракт чорної ікри морських риб
Кератин
Колаген
Гексилдеканол
Додаткова інформація
| Виробник | Moran Korea |
|---|---|
| Вага | 500 мл |







Відгуки
Відгуків немає, поки що.